Nowy sezon zajęć sportowych

NOWY SEZON ZAJĘĆ SPORTOWYCH!

WAKACJE 2023!

WAKACJE 2023
PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA!

0-3-slider-urodziny

NIEZAPOMNIANE
URODZINY!

0-3-slider-zarezerwuj-lekcje-wf

LEKCJE WF!

kup bilet

WSKOCZ DO NAS!

previous arrow
next arrow

STREFA WYSOKICH LOTÓW BIAŁYSTOK

Nasz park trampolin w Białymstoku to najfajniejsze miejsce do spędzania wolnego czasu w całym województwie podlaskim! Tutaj spełnisz swoje marzenia o lataniu i pokonywaniu grawitacji.

W naszym parku znajdziesz mnóstwo atrakcji takich jak największa trampolina sportowa, olbrzymie baseny z gąbkami, belka do pojedynków, poduszka powietrzna do lądowania, podłoga wybijająca, ścianki wspinaczkowe z auto-asekuracją, ścieżki akrobatyczne, kosze do ćwiczenia wsadów, strefę dmuchanych atrakcji i wiele innych!

Jest to miejsce dla każdego, młodszego czy starszego, amatora lub sportowca. Zapraszamy wszystkich już od 3go roku życia!

TRAMPOLINY SPORTOWE I SUPERQUAD

Te trampoliny umożliwią Ci najwyższe loty w naszym parku! Jeśli znasz się na akrobatyce, chcesz przenieść swoje triki na wyższy poziom lub potrenować na trampbike i desce to jest to miejsce w sam raz dla Ciebie.

Wyskakując z jednej z nich możesz trenować najbardziej zaawansowane akrobacje lądując w basenie z gąbkami!

Jedyna w tej części Polski trampolina superquad zapewni Ci prawie 20m2 powierzchni do ustania ewolucji!
Duże wymiary zapewniają nie tylko świetne wybicie, ale dają również spory zapas miejsca na lądowanie!

Dla chętnych zbudowaliśmy również specjalną ścianę do biegania!

BELKA DO POJEDYNKÓW I SLACKLINE

Wyzwij swoich znajomych na pojedynek! Walka odbywa się przy pomocy miękkich wałków. Zasada jest jedna - nie daj się zrzucić. Ale nie martw się o przyjaciół, przegrany ląduje w miękkich gąbkach. Obudź w sobie wojownika i walcz!

Po walce wspólnie możecie spróbować przejścia po slackline. Nie jest to takie proste, ponieważ wymaga zachowania doskonałej równowagi i precyzji w każdym ruchu. Jednak po przejściu bez upadku będziecie z siebie dumni!

ŚCIANKA WSPINACZKOWA

Zawsze chciałeś spróbować wspinaczki, ale boisz się upadku? Nasza ścianka zlokalizowana jest nad basenem z gąbkami, dzięki czemu każdy upadek jest doskonale amortyzowany.

Przejście po ściance wydaje Ci się proste? Spróbuj powtórzyć swój wyczyn dotykając jedynie chwytów jednego koloru!

STREFA NINJA

Tor przeszkód zawieszony nad basenem z gąbkami, który pozwoli Ci przetestować swoją siłę, spryt i wytrzymałość.

Strefa ninja to 4 krzyżujące się trasy o różnym stopniu trudności oraz dodatkowe atrakcje, dzięki którym na pewno nie będziesz się nudził!

ŚCIEŻKI AKROBATYCZNE

Idealne miejsce do łączenia Twoich trików w sekwencję. Dzięki swojej długości pozwalają też na bezpieczny trening lądowania na nogi nowych akrobacji.

Gdy czujesz, że świetnie wykonujesz dany element do gąbek, poproś naszego trenera o pomoc w podjęciu decyzji, czy powinieneś już próbować lądowania na innym podłożu.

BASENY Z GĄBKAMI

W naszym parku znajdują się aż 2 baseny pełne gąbek! Jest to ulubiona atrakcja większości gości, która zapewnia miękkie lądowanie w każdej sytuacji.

Dzięki nim możesz nauczyć się podstawowych akrobacji, trenować skomplikowane ewolucje lub po prostu skoczyć na bombę z otaczających je podestów!

Na widok basenu z gąbkami nawet u dorosłych górę biorą dziecięce marzenia o lataniu!

KOSZE I AEROBALL

Chcesz spróbować zapakować do kosza? Nasze trampoliny Ci w tym pomogą!

Znajdziesz u nas 2 regulowane kosze na różnych wysokościach, dzięki czemu będziesz mógł ćwiczyć wsady, trafianie z odległości lub rzuty z saltem!

Dodatkową atrakcją jest aeroball - gra w której skacząc naprzeciwko swojego przeciwnika próbujecie trafić piłką do bramek umieszczonych za waszymi plecami. Znajdziesz go bezpośrednio za koszami.

AIRTRACK I SPRINGFLOOR

Są to dwa rodzaje podłogi wybijającej. Pomagają w wyskoku i przydają się w stopniowym przenoszeniu trików na twarde podłoże.

Ciśnienie napompowania airtrack’a może być regulowane tak, aby zapewnić różny stopień wybicia.

Rekomendujemy próbowanie nowych ewolucji w następującej kolejności:
trampolina -> airtrack -> springfloor -> twarde podłoże.

ARENA DODGEBALL

To miejsce, gdzie dwie drużyny mogą grać w popularnego i znanego z czasów szkolnych zbijaka, jednak w wersji znacznie wyższych lotów.

Zbierz ekipę i sprawdź kto jest najlepszy! Przychodząc do parku wystarczy zebrać drużynę kilku osób i gramy! Połączenie rywalizacji, celnych rzutów oraz efektownych akrobacji to gwarancja dobrej zabawy.

Jeśli chcesz poznać zasady, zapytaj o nie jednego z naszych trenerów!

STREFA PARKOUR

Specjalna strefa stworzona z myślą o uprawianiu parkour. Tutaj nauczysz się pokonywać każdą przeszkodę!

Znajdziesz w niej między innymi mobilne skrzynie, rusztowanie, materace, miękkie kształtki oraz stabilne boxy.

Dzięki naszemu wyposażeniu będziesz mógł podszkolić swoją technikę w konkretnym aspekcie lub ułożyć do pokonania trasę jaką tylko sobie wymyślisz!

Strefę tą wykorzystujemy również w trakcie zajęć.

STREFA AKRO+

To dodatkowa przestrzeń którą stworzyliśmy z myślą o najbardziej zaawansowanych akrobatach. Główną atrakcją tej strefy jest ogromny springfloor, czyli podłoga wybijająca postawiona na sprężynach. Zawodowcy potrafią z niej zrobić naprawdę dobry użytek, jednakże również początkującym pomoże w dopieszczaniu swoich umiejętności przed przeniesieniem ich na twarde podłoże.

Dodatkowo dzięki bogatemu wyposażeniu takiemu jak dwa superquady, airtrack, szarfy, drążki, lustra oraz miękkie kształtki, jesteśmy w stanie zaproponować jeszcze szerszy wachlarz zajęć prowadzonych na najwyższym poziomie.

STREFA DMUCHANYCH ATRAKCJI

Niezależnie ile masz lat, tutaj na pewno poczujesz się znowu jak dziecko! Na ponad 600 metrach kwadratowych czekają na Ciebie takie atrakcje jak tor przeszkód, ogromna zjeżdżalnia, kule do przeskoków, 2 tory bungee run, wymiatacz, basen z kulkami oraz poduszka do wybijania! A to wszystko dmuchane!

ŚCIANKI WSPINACZKOWE Z AUTOASEKURACJĄ

Wypróbuj 4 fantastyczne tory wspinaczkowe dla małych i dużych. Na nich będziesz mógł wspiąć się pod sam dach naszego parku i rozejrzeć się z wysokości 8 metrów! Nad Twoim bezpieczeństwem będzie czuwał automat do asekuracji, dzięki któremu nie będziesz musiał również schodzić na dół - wystarczy że odbijesz się lekko od ścianki wspinaczkowej, a łagodnie zjedziesz na przyrządzie do poziomu podłogi.

KLATKA DO OCR

Jeśli jesteś fanem biegów z przeszkodami (Obstacle Course Racing) to ta klatka sprawi Ci niejedno wyzwanie i pozwoli przygotować się do kolejnego startu. Sprawdzisz się na linach, chomiku, drabinkach, obręczach, drążku Salmona czy innych przeszkodach.

Kilkanaście przeszkód to istny raj zarówno dla amatora jak i zawodowca!