WSKOCZ DO NAS!

NIEZAPOMNIANE
URODZINY!

LEKCJE WF!

ZAJĘCIA ZORGANIZOWANE!

previous arrow
next arrow
Slider

STREFA WYSOKICH LOTÓW BIAŁYSTOK

Nasz park trampolin w Białymstoku to najfajniejsze miejsce do spędzania wolnego czasu w całym województwie podlaskim! Tutaj spełnisz swoje marzenia o lataniu i pokonywaniu grawitacji.

W naszym parku znajdziesz mnóstwo atrakcji takich jak trampoliny sportowe, olbrzymie baseny z gąbkami, belka do pojedynków, podłoga wybijająca, ścianka wspinaczkowa, ścieżki akrobatyczne, kosze do ćwiczenia wsadów i wiele innych!

Jest to miejsce dla każdego bez względu na wiek i płeć. Młodego czy starszego, amatora lub sportowca.

TRAMPOLINY SPORTOWE

Te trampoliny umożliwią Ci najwyższe loty w naszym parku! Jeśli znasz się na akrobatyce, chcesz przenieść swoje triki na wyższy poziom lub potrenować na trampbike i desce to jest to miejsce w sam raz dla Ciebie.
Duże wymiary zapewniają nie tylko świetne wybicie, ale dają również spory zapas miejsca na lądowanie!

Dla chętnych zbudowaliśmy również specjalną ścianę do biegania!

BELKA DO POJEDYNKÓW I SLACKLINE

Wyzwij swoich znajomych na pojedynek! Walka odbywa się przy pomocy miękkich wałków. Zasada jest jedna - nie daj się zrzucić. Ale nie martw się o przyjaciół, przegrany ląduje w miękkich gąbkach. Obudź w sobie wojownika i walcz!

Po walce wspólnie możecie spróbować przejścia po slackline. Nie jest to takie proste, ponieważ wymaga zachowania doskonałej równowagi i precyzji w każdym ruchu. Jednak po przejściu bez upadku będziecie z siebie dumni!

ŚCIANKA WSPINACZKOWA

Zawsze chciałeś spróbować wspinaczki, ale boisz się upadku? Nasza ścianka zlokalizowana jest nad basenem z gąbkami, dzięki czemu każdy upadek jest doskonale amortyzowany.

Przejście po ściance wydaje Ci się proste? Spróbuj powtórzyć swój wyczyn dotykając jedynie chwytów jednego koloru!

STREFA NINJA

Tor przeszkód zawieszony nad basenem z gąbkami, który pozwoli Ci przetestować swoją siłę, spryt i wytrzymałość.

Strefa ninja to 4 krzyżujące się trasy o różnym stopniu trudności oraz dodatkowe atrakcje, dzięki którym na pewno nie będziesz się nudził!

ŚCIEŻKI AKROBATYCZNE

Idealne miejsce do łączenia Twoich trików w sekwencję. Dzięki swojej długości pozwalają też na bezpieczny trening lądowania na nogi nowych akrobacji.

Gdy czujesz, że świetnie wykonujesz dany element do gąbek, poproś naszego trenera o pomoc w podjęciu decyzji, czy powinieneś już próbować lądowania na innym podłożu.

BASENY Z GĄBKAMI

W naszym parku znajdują się aż 2 baseny pełne gąbek! Jest to ulubiona atrakcja większości gości, która zapewnia miękkie lądowanie w każdej sytuacji.

Dzięki nim możesz nauczyć się podstawowych akrobacji, trenować skomplikowane ewolucje lub po prostu skoczyć na bombę z otaczających je podestów!

Na widok basenu z gąbkami nawet u dorosłych górę biorą dziecięce marzenia o lataniu!

KOSZE I AEROBALL

Chcesz spróbować zapakować do kosza? Nasze trampoliny Ci w tym pomogą!

Znajdziesz u nas 2 regulowane kosze na różnych wysokościach, dzięki czemu będziesz mógł ćwiczyć wsady, trafianie z odległości lub rzuty z saltem!

Dodatkową atrakcją jest aeroball - gra w której skacząc naprzeciwko swojego przeciwnika próbujecie trafić piłką do bramek umieszczonych za waszymi plecami. Znajdziesz go bezpośrednio za koszami.

AIRTRACK

Jest to rodzaj podłogi wybijającej. Pomaga w wyskoku i stopniowym przenoszeniu trików na twarde podłoże.

Ciśnienie napompowania airtrack’a może być regulowane tak, aby zapewnić różny stopień wybicia.

Rekomendujemy próbowanie nowych ewolucji w następującej kolejności:
trampolina -> airtrack -> twarde podłoże.

ARENA DODGEBALL

To miejsce, gdzie dwie drużyny mogą grać w popularnego i znanego z czasów szkolnych zbijaka, jednak w wersji znacznie wyższych lotów.

Zbierz ekipę i sprawdź kto jest najlepszy! Przychodząc do parku wystarczy zebrać drużynę kilku osób i gramy! Połączenie rywalizacji, celnych rzutów oraz efektownych akrobacji to gwarancja dobrej zabawy.

Jeśli chcesz poznać zasady, zapytaj o nie jednego z naszych trenerów!

STREFA PARKOUR

Specjalna strefa stworzona z myślą o uprawianiu parkour. Tutaj nauczysz się pokonywać każdą przeszkodę!

Znajdziesz w niej między innymi mobilne skrzynie, rusztowanie, materace, miękkie kształtki oraz stabilny box.

Dzięki naszemu wyposażeniu będziesz mógł podszkolić swoją technikę w konkretnym aspekcie lub ułożyć do pokonania trasę jaką tylko sobie wymyślisz!

Strefę tą wykorzystujemy również w trakcie zajęć.