GODZINY OTWARCIA

poniedziałek – piątek: od 9:00 do 21:30

sobota – niedziela : od 9:00 do 21:30

+48 733 277 271

Imprezy

Imprezy firmowe

Szykujesz firmową integrację i szukasz czegoś nowego? Chcesz zorganizować niezapomnianą imprezę dla swoich pracowników i ich rodzin? Napisz do nas!

Zorganizujemy dla Ciebie imprezę integracyjną, będziecie współpracować lub rywalizować między sobą. Dodatkowo możemy przygotować dla Was poczęstunek w jednej z naszych w pełni wyposażonych sal.

Imprezy tematyczne

To cykliczne imprezy organizowane przez nas przeważnie na koniec miesiąca, w soboty, między godziną 20:00 a 22:00.

SKY IS THE LIMIT to impreza sportowa przeplatana mnóstwem konkursów i zabaw! Często bawimy się w stylu danej pory roku bądź okazji, na przykład w klimatach hawajskich lub halloween. Super atrakcje, wystrzałowy wystrój, konkursy z nagrodami, challenge miesiąca i DWIE GODZINY SKAKANIA. Bilety na to wydarzenie nabędziesz w naszej recepcji.

Kiedy? Szukaj informacji na naszym profilu:

Kiedy? Szukaj informacji na naszym profilu:

Wydarzenia

Co roku organizujemy Ogólnopolski Turniej Tańca w Powietrzu Strefy Wysokich Lotów. Mamy zaszczyt podziwiać i oceniać setki zawodników podczas kilku dni startów Turnieju. Piękne choreografie grupowe, wzruszające występy duetów, zapierające dech w piersiach pokazy solistów oraz przede wszystkim niezwykła atmosfera – to niezmienne elementy naszego wydarzenia!

Nasz Turniej jest turniejem amatorskim, przeznaczonym dla wszystkich aerialistów niezależnie od szkoły tańca lub federacji sportowej w której są zrzeszeni. Ideą imprezy jest integracja polskich środowisk aerialowych oraz zdrowa rywalizacja artystyczno-sportowa.

Zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami!